O firmie

edupay-color-logo

Firma eduPAY powstała z myślą o edukacji. Łącząc nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie szkolnictwa, finansów oraz usług IT, chcemy przyczynić się do zwiększenia stopnia cyfryzacji w szkołach i wspierać ich nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, które maksymalnie upraszczają dotychczas skomplikowane procesy, gwarantują bezpieczeństwo i pozwalają ograniczyć zbędne czynności administracyjne oraz oszczędzić dużo cennego czasu.

Partnerem strategicznym i dostawcą rozwiązań informatycznych jest infin –  Research & Development SRL, firma znana z innowacji, jakości i niezawodności, posiadająca 20-letnie doświadczenie na rynkach Europy Środkowej.

„Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości usług w zakresie zarządzania finansami i wygodnych płatności internetowych. Oferujemy innowacyjne rozwiązania finansowe i księgowe dostosowane do potrzeb naszych klientów.”

Sukces dzięki
jakości i wyjątkowej obsłudze

Doskonała jakość naszych produktów i rozwiązań umożliwia większą automatyzację oraz niezawodność Państwa kluczowych procesów i pomaga zaoszczędzić cenne zasoby. Oznacza to dla Państwa lepsze wyniki zawodowe i gospodarcze.

Nasi stali klienci cenią sobie dostępność i kompetencje naszego działu obsługi klienta. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Elastyczność dzięki specjalistycznemu know-how

Oferujemy elastyczną adaptację sprawdzonych standardów do Państwa indywidualnych potrzeb w oparciu o specjalistyczną wiedzę naszych inżynierów projektu. Nietypowe rozwiązania i programowania na specjalne zamówienie uzupełniają gamę naszych usług.

Nasi pracownicy regularnie poszerzają swoją wiedzę fachową podczas szkoleń i doskonaleń zawodowych.